ایستگاه خبر

آمادگی هلدینگ SBI ژاپن، برای استخراج بیتکوین

بخش مالی هلدینگ تجاری SBI ژاپن، برنامه هایی را برای فعالیت جدی تر در دنیای رمزارز ها و همچنین در زمینه بلاکچین تدارک دیده است.

این شرکت در آخرین گزارش اقتصادی، برنامه خود را جهت مدیریت اکوسیستم اقتصادی جدید، در بستر یک ارز رمزنگاری شده توضیح داد. این حرکت شامل انجام تحقیقات مشترک برای گرد آوری “دانش سیستماتیک” در حوزه فناوری های بلاکچین می باشد.

این کمپانی تجاری با هدف کسب رمزارزها به طور مستقیم، همچنین قصد دارد که به حل مشکلات موجود در این صنعت بپردازد. برای مثال می توان ایجاد راه هایی برای استفاده از دیجی ارز و فرصت های سرمایه گذاری از طریق استخراج اشاره کرد. علاوه بر این، شرکت  SBI از رمزارز خود برای یکپارچه سازی وجوه مبادلاتی، معاملات مالی و پرداخت ها استفاده خواهد کرد.

شرکت اعلام کرد:

گروه تجاریSBI  به سختی در تلاش است که رمزارز ها را برای توسعه هرچه بیشتر محصولات و خدمات و حفظ نقدینگی بازار بدست آورد. این تلاش شامل استخراج بیتکوین و بیتکوین کش و سرمایه گذاری با رمزارز ریپل در برابر واحد ارزی دلار آمریکا با ضریب 10.5 درصد خواهد بود.

این کمپانی، در مواجهه رمز ارز خود با هر مسئله ای، پشتیبانی خود را از سر گرفته و به این ترتیب باعث گسترش دامنه مقیاس پذیری آن در بستر معاملات می شود.

شرکت SBI ابتدا با انجام سرمایه گذاری در صرافی bitFlyer، و سپس شروع فاز آزمایشی ایده خود، از‌ سال ۲۰۱۶ علاقه خود را به بلاکچین و دیجی ارزها نشان داده است.

 

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

source & image

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا